Оновлення на головній сторінці. Розділ "Коментарі та відгуки"

Оновлення на головній сторінці. Розділ "Коментарі та відгуки"

Оновлення на головній сторінці

Колектив нашого сайту завжди прислухається до думки наших користувачів. Деякі замовники сайту не завжди могли зрозуміти з чого почати роботу на нашому ресурсі. Для них ми спеціально створили покрокову інструкцію і розмістили її після відео-ролика.

Чотири простих кроки, допоможуть Вам почати працювати на нашому сайті і знайти необхідну Вам роботу або оформити замовлення.

1Крок 1

Крок 1

2Крок 2

Крок 2

3Крок 3

Крок 3

Крок 4

Крок 4

Для того щоб Ви не шукали і не ходили на інші сторінки, тут же ми розмістили форму пошуку роботи в нашому магазині і форму замовлення, якщо Ви бажаєте унікальну роботу, створену саме для Вас

Наступне основна зміна на головній сторінці та на сайті в цілому - це розділ коментарів, відгуків та можливість їх додавання на різних сторінках сайту.

 

Розділ "Коментарі та відгуки"

Раніше коментар можна було залишати тільки при завершенні роботи над замовленням. Коли замовник виставляв статус замовлення "Успішно завершено", йому пропонувалося оцінити роботу автора, виставити кількість зірок за замовлення, підняти або опустити рейтинг автора і залишити коментар про виконану роботу. Тепер, крім цього, є можливість залишити відгук про куплену роботу, просто про автора або ж про систему та роботу її персоналу. Всі коментарі та відгуки можна залишати тільки, коли Ви перебуваєте в своєму особистому кабінеті, тобто коли Ви зареєструвалися на сайті і увійшли в систему.

Кнопки  Залишити відгук з'явилися на сторінках авторівна сторінці роботи на продаж в закладці "Я купив", а такоже на сторінці всіх відгуків і коментарів, посилання на яку Ви зможете знайти внизу (футер або підвал) сайту.

Всі відгуки з цього часу проходять модерацію!!!

Ну і наостанок... Якщо Ви хочете, щоб Ваш відгук або коментар, хороший чи поганий, потрапив в слайдер на головній сторінці, то обов'язково заповніть всю інформацію Вашого профілю і обов'язково додайте собі аватар. І звичайно ж залиште красивий, обгрунтований, змістовний відгук!!!

2017-08-30 16:25:39