Спортивна сторона компанії vbaze.com.ua

Спортивна сторона компанії vbaze.com.ua

Компанія Вбазі, ведучи розробку інформаційного порталу, також проводить активну участь у відвідуванні спортивних турнірів і громадських заходів.
   Вбазе провела свої перші турніри з футболу в Одеських міських чемпіонатах: Лізі співдружності дивізіону Південь, Всеукраїнському чемпіонаті України з міні футболу V9ky і Одеській Лізі чемпіонів.


  

   Компанія зарекомендувала себе з гідною сторони. У Лізі Співдружності, яка є однією з найвідоміших ліг з міні футболу в Одесі, ведучи боротьбу з одними з найсильніших колективів зайняла 5-е місце, поступившись лише 4 очки 3 місця Rosko Grup і 6 очок 2 місця Оріону, що для дебюту дуже навіть серйозний показник!

В 9ке (Всеукраїнському чемпіонаті з міні футболу), команда стартувала з другого кола і не мала спортивного турнірного інтересу, як зазначили організатори, провела дуже впевнені і сильні матчі, і якби грала з першого кола, боролася б за головний приз поїздку до Києва. У Києві змагаються між собою чемпіони міст, що так само дуже почестний. В Одеській Лізі Чемпіонів команда грає в 7-й лізі, де зараз веде боротьбу за призові місця.
Надалі бажаємо спортсменам і організаторам компанії перемог і творчих успіхів в проектах, де компанія планує залучати більше молоді до спортивних заходів!

2017-09-20 14:14:58