Як сподобатися викладачеві? - 7 безвідмовних способів

Як сподобатися викладачеві? - 7 безвідмовних способів

Про те, як викликати прихильність такого важливого для нас людини ми і поговоримо в цій статті.

 

Слушні поради щоб сподобається викладачеві


Якщо ви не знаєте, як розташувати педагога до себе і навіть завоювати його повагу, то ця інформація для вас. Іноді не достатньо знати сам предмет, щоб отримати задовільну оцінку за іспит. Ми підготували сім відмінних рад, за допомогою яких ви з легкістю зможете сподобатися викладачеві.

  • Найважливіше спочатку не пропускати перші заняття, на яких можна налагодити контакт з новим викладачем, і дізнатися який типаж учнів йому більше подобається. Тим більше не слід запізнюватися на заняття, або ще гірше пропускати його взагалі.
  • Звертайте на себе увагу, задаючи цікаві питання, розмовляйте на захоплюючі теми. Особливо педагоги цінують інтерес до незрозумілим моментів в викладається ними інформації, адже вони бачать вашу зацікавленість, що дуже для них важливо.
  • Невігласом бути погано, а якщо ви не вітається з викладачем, то нічого доброго з цього очікувати не слід. Робіть це і за стінами навчального закладу, при цьому називайте його по імені та по батькові, чого багато студентів, на жаль не знають.
  • Ваш зовнішній вигляд не менш важливий, адже якщо ви будете виглядати неохайно, то ніякої симпатії ви не досягнете. Дотримуйтеся акуратності. Це ж і стосується оформлення письмових робіт, які здавати необхідно в зазначений термін.
  • Не забувайте вітати педагога з різними святами, адже він точно оцінить таку увагу, і буде трохи поблажливим до вас у важкій для вас ситуації.
  • Опиніться в числі першої п'ятірки під час складання іспиту та значно підвищите свої шанси на позитивну оцінку.
  • Ретельно готуйтеся до заняття. Якщо у вас не вистачає часу на виконання більш складних завдань - краще віддайте цю справу професіоналам. Наприклад, досить замовити презентацію powerpoint, ніж витрачати на це багато часу.

Вивчивши всі ці маленькі хитрощі, ви зможете розташувати викладача до себе. Побачивши в вас розумного і вихованої людини, він буде вас поважати, отже, ніяких суперечностей не повинно виникнути.

2017-10-23 09:42:01