Як зробити непомітну шпаргалку?

Як зробити непомітну шпаргалку?

Плюси шпаргалок


Як би не лаялися вчителі та викладачі, без шпаргалок складно обійтися. Їх підготовка допомагає запам'ятати важливу інформацію, особливо якщо вона писалася вручну, а не набиралася з комп'ютера. Під час цього процесу задіяно два види пам'яті: візуальна і механічна. І саме її наявність додає впевненості, навіть не вдаючись до допомоги. Учень знає, що якщо він щось забуде, то у нього є куди подивитися. Дані набагато швидше запам'ятовуються, до того ж включається креативне мислення.

 

Пошук відповідей

 

Студенти можуть замовити контрольну в спеціальних агентствах, де професіонали знайдуть всю потрібну інформацію і структурують її. Вам залишиться тільки роздрукувати або переписати роботу, але пропустивши дослідний аспект, гірше засвояться знання. Школярам набагато гірше, адже вони не можуть купити контрольну, так як весь матеріал підбирають вчителя. Але найкраще відшукувати інформацію самостійно, це сприяє розвитку пам'яті, вмінню шукати і узагальнювати дані, врешті-решт, дозволяє знайти щось нове, що не було озвучено під час занять.

 

Непомітні шпаргалки


Кмітливість учнів йде в ногу з прогресом, тому зараз є нові методики списування. До основних відносять:

 

  • Натільні написи;
  • «Бомба»;
  • Мікронаушнік;
  • Невидиме чорнило;
  • Послання на канцелярських предметах;
  • Розумний годинник;
  • Ручка з відповідями;
  • Пляшка з водою.

 

Насправді цей список можна продовжувати до нескінченності і в майбутньому він стане ще довше. Дівчата часто пишуть на нігтях, кріплять шпаргалки до спідниці або залишають позначки на ногах. У хлопців такого переваги немає, тому вони користуються іншими методами. Для того щоб не шарудіти папером, її можна обклеїти скотчем, це допоможе уникнути зайвого шуму буде зручніше шукати свою відповідь.

 

Завдяки розвитку технологій, можна вставити мікронаушнік в вухо і слухати підказки товариша. Також є спеціальні невидимі чорнила, які через деякий час висихають і стають помітними тільки під ультрафіолетовим освітленням.

2017-10-30 11:24:01