Як уникализировать студ. роботу: обман антиплагіату

Як уникализировать студ. роботу: обман антиплагіату

Студенти годинами сидять за моніторами, але, не дивлячись на наявність оборотів і синонімів, зробити текст унікальним хоча б на 70% вдається далеко не всім. А програми антиплагіату з кожним роком стають все розумнішими, і обійти їх все складніше.

 

Унікальність студентської роботи

 

Є кілька перевірених способів обдурити програми антиплагіату:

  • Повністю переробити текст документа. Залишити в оригінальному вигляді можна виключно цитати або якісь визначення, решта тексту конче потрібне переписати. Перефразувати пропозиції, основні думки викладати своїми словами. Загалом, виходить повноцінний текст від себе. Тут потрібен глибокий аналіз і регулярна перевірка в програмах антиплагіату, щоб розуміти, в якому напрямку рухатися далі. На жаль, такий спосіб має один великий мінус - тимчасовий витрати, так як повністю переписати текст не вийде за один день і доведеться неабияк попітніти.
  • Поверхневий рерайт тексту, використання синонімів. Відрізняється від попереднього способу тільки тим, що використовуються синоніми для заміни слів, а не повністю переписується текст. Легким такий спосіб теж не назвеш, так як програми антиплагіату навчилися обчислювати рерайт, тому підбір синонімів стає кропіткої завданням. Для кращого результату можна поєднати перший і другий способи. Цей метод дієвий, але довгий.
  • Використання не індексованих матеріалів. Для написання реферату або курсової можна використовувати не тільки матеріали, які за запитом видають пошуковики, а й дисертації, переклади книг і статей на задану тематику і т.д. І звичайно, краще використовувати не одне джерело, а декілька, тоді буде легше зробити текст читабельним і єдиним.
  • Не варто використовувати старі методи, такі як заміна російських або українських букв англійськими. Не варто також додавати вступне слово, вони не завжди доречні в науковій роботі. Тому пережитки минулого, краще залишити в минулому і не витрачати на них час.
  • Автоматичні переноси. Дійсно в документі Word можна налаштувати автоматичний перенос і якщо залити текст в такому вигляді в програму антиплагіату, частина слів він сприйме як унікальні. Але є і мінус цього способу - відсоток унікальності виростає максимум до 7%, чи є сенс в цьому способі вирішувати тільки вам.
  • Переклад з іноземної мови. Можна шукати матеріали для своєї роботи англійською мовою, перевести і скорегувати. Таким чином, текст вийде унікальним. Але потрібно уважно підбирати матеріал, щоб не виявилося, що оригінал насправді російською або українською мовою.
  • Можна звернутися до кваліфікованих професіоналів, які повністю напишуть текст з нуля або, наприклад, відкоригують написаний вами текст. Відповідно і ціна за послуги буде різна. Але такий варіант теж не варто відкладати в ящик.

З кожним роком система антиплагіату стає розумнішою і ті способи, які працювали раніше, на жаль вже не працюють сьогодні.
Але, тим не менше, все частіше з'являються нові методи і способи обійти антиплагіат, а який саме спосіб використовувати - вирішувати тільки вам!

2017-09-22 12:53:08